20 ابزار برتر تست سرعت سایت

تاریخ انتشار: 10-اردیبهشت-1400

دسته بندی: سئو

عملکرد سرعت پایین چیزی است که هیچ مالک وب سایتی نمی خواهد. برای جلوگیری از این اتفاق برای شما ، باید عملکرد کلی وب سایت خود را کنترل کنید.

ابزار تست سرعت سایت به شما کمک می کند تا سرعت صفحه خود را پیگیری کرده و نقاط ضعف آن را درک کنید. به این ترتیب می توانید در صورت لزوم پیشرفت هایی را انجام دهید.

در این راهنما ، ما به شما توضیح خواهیم داد که چرا باید به سرعت سایت خود اهمیت دهید و همچنین 20 مورد از بهترین ابزار تست سرعت سایت برای شما معرفی میکنیم.

اهمیت سرعت صفحه چیست؟

اهمیت سرعت صفحه چیست؟

تست سرعت سایت

به عنوان یک بازدید کننده ، وقتی به وب سایتی برخورد می کنید که بسیار کند بارگیری می شود ، چه می کنید؟

اگر پاسخ شما مانند “عصبی می شوم” نیست ، ما صبر شما را تحسین می کنیم.

طبق گفته Kissmetrics ، اگر بارگیری سایت 3 ثانیه طول بکشد ، 40٪ از بازدید کنندگان سایت را ترک می کنند.

به همین دلیل ، سرعت صفحه به دلایل زیر مهم است:

  • SERP تحت تأثیر قرار میگیرد – موتورهای جستجو زمان کمی برای جمع آوری نتایج دارند. اگر صفحه شما در این مدت کوتاه بارگیری نشود ، رتبه شما در لیست نتایج موتور جستجو پایین خواهد بود.
  • ترافیک وب سایت شما تحت تأثیر قرار گرفته است – این دقیقاً همان چیزی است که ما در مثال بالا گفتیم. بارگیری آهسته خطر از دست دادن 40٪ بازدیدکنندگان بالقوه (یا حتی بدتر خریداران) را دارد.
  • SEO تحت تأثیر قرار میگیرد  – سرعت ضعیف بارگذاری صفحه شما می تواند تجربه کاربر موتورهای جستجو را تحت تأثیر قرار دهد و به اعتبار موتورهای جستجو آسیب برساند.

در نهایت ، همه دارندگان سایت باید عملکرد وب سایت خود را ثابت نگه دارند تا بتوانند بهترین تجربه کاربر را داشته باشند. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار ، انجام معاینات متناوب وب با استفاده از یکی از ابزارهای تست سرعت سایت است.

اگرچه ما موضوع بهینه سازی وب را پوشش نمی دهیم ، اما می توانید برای افزایش سرعت بارگذاری ، به این لیست راهنما نگاهی بیندازید.

مطلب پیشنهادی:8 نکته برای افزایش سرعت سایت وردپرس بدون دانستن کد

20 ابزار برتر تست سرعت سایت

20 ابزار برتر تست سرعت سایت

ابزارهای تست سرعت سایت بسیاری متناسب با نیازهای شما موجود است. در اینجا لیستی از 20 ابزار برتر تست سرعت وب سایت رایگان وجود دارد که در وقت شما صرفه جویی می کند:

1. GTmetrix

1. GTmetrix

جی تی متریکس

وقتی صحبت از سرعت وب سایت و بهینه سازی عملکرد می شود ، ویژگی های کلیدی GTmetrix به طور کلی برای نظارت بر عملکرد وب مناسب هستند.

این به شما شاخص های اصلی عملکرد ، ردیابی وب سایت و توانایی تست از مناطق مختلف در سراسر جهان را می دهد. همه آنها رایگان هستند.

همچنین می توانید تست thrownling پیوند را انجام دهید تا ببینید وب سایت شما با سرعتهای مختلف اتصال چگونه عمل می کند.

2. WebPagetest

2. WebPagetest

WebPagetest

ابزار تست سرعت WebPagetest به شما امکان می دهد سرعت را با استفاده از اینترنت اکسپلورر و کروم از بسیاری از مناطق جهان به صورت رایگان آزمایش کنید.

برخی از ویژگی های اصلی آن تست خرید چند مرحله ای ، ضبط ویدئو و مسدود کردن محتوا است.

در پایان آزمون ، نمودارهای آبشار بارگیری منابع ، بررسی بهینه سازی سرعت صفحه و پیشنهادهایی برای پیشرفت دریافت خواهید کرد.

3. google pagespeed insights

3. google pagespeed insights

google pagespeed insights

از آنجا که Google صاحب این ابزار آزمایش سرعت سایت است ، معیارهای تجربه کاربر براساس عملکرد وب سایت در گزارش Chrome UX در هر دو دستگاه تلفن همراه و دسک تاپ است.

این آزمون داده های آزمایشگاهی و میدانی را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که مورد اول مربوط به مسائل مربوط به عملکرد است ، مورد دوم حاوی داده های عملکرد بی درنگ از تجربیات بازدید کنندگان شما است.

این ابزار تست سرعت بسیار مورد استقبال مشاغل کوچک و متوسط ​​و صاحبان وب سایت های مستقل قرار می گیرد که به دنبال روشی آسان و ساده برای پایدار نگه داشتن عملکرد وب خود هستند.

4. Site Speed (Google Analytics)

4. Site Speed (Google Analytics)

Google Analytics

بخشی از Google Analytics ، عملکرد وب را از سه جنبه مختلف بررسی می کند: زمان بارگذاری صفحه ، زمان آپدیت و زمان وضوح.

گزارش آزمون تجزیه و تحلیل دقیق هر صفحه ، عملکرد منابع و نکات بهینه سازی ویژه شما را ارائه می دهد.

5. Google Test My Site

5. Google Test My Site

Google Test My Site

تلفن های همراه در حال گسترش هستند ، بنابراین عملکرد سایت های تلفن همراه باید همان نسخه های دسک تاپ باشد.

Test My Site سرعت موبایل وب سایت را اندازه گیری می کند ، آن را با رقبا مقایسه می کند و گزارش ویژه ای ارائه می دهد که شامل پیشنهادهایی برای بهبود عملکرد صفحات شما است.

6. YSlow

6. YSlow

YSlow

این پروژه منبع باز رایگان و ابزار تست سرعت عملکرد سایت شما را در برابر 23 قانون از 34 قانون عملکرد بالا برای وب سایت های یاهو تجزیه و تحلیل می کند. در حالی که به صورت پلاگین برای مرورگرهای وب است ، Node.js به صورت اسکریپت های خط فرمان برای سرور و PhantomJS است.

Firefox ، که اولین مرورگری است که YSlow در آن قرار می گیرد ، دسترسی کامل به اطلاعات عناصر صفحه را از طریق Firebug Net Panel فراهم می کند.

7. Pingdom

7. Pingdom

Pingdom نه تنها نظارت جامع بر عملکرد وب را فراهم می کند ، بلکه به شما امکان می دهد زمان خرابی را نیز ردیابی کنید.

Pingdom برای آزمایش صفحات وب از بیش از 70 مکان جستجوی جهانی استفاده می کند. در پایان آزمون ، پیش بینی عملکرد و فاکتورهایی را دریافت می کنید که سرعت صفحه شما را کاهش می دهد.

اگر نظارت جامع تری می خواهید ، می توانید برنامه های پولی آنها را بخرید و از خدماتی مانند نظارت بر زمان ، نظارت بر سرعت صفحه ، نظارت بر خرید ، اطلاعات بازدیدکنندگان و نظارت بر سرور بهره مند شوید. در صورت بروز هرگونه مشکلی ، بلافاصله به لطف ویژگی هشدار به شما اطلاع داده می شود.

8. KeyCDN Website Speed Test

8. KeyCDN Website Speed Test

KeyCDN Website Speed Test

با امکان انجام تست های سرعت از 14 مکان مختلف ، معاینه آنلاین KeyCDN یک ابزار عملی تست سرعت است.

به غیر از تست سرعت کامل صفحه و کنترل موقعیت جغرافیایی ، برای اطمینان از امنیت SSL / TLS وب سایت خود می توانید حمله SSL FREAK را انجام دهید.

9. Dotcom-Monitor

9. Dotcom-Monitor

Dotcom-Monitor

ابزارهای رایگان Dotcom به شما امکان می دهد از 20 مکان مختلف آزمون با انواع مرورگرهای وب دسک تاپ و موبایل ، تست زمان بارگذاری مبتنی بر مرورگر را انجام دهید.

مثبت ترین جنبه ابزار dotcom این است که می توان همه آزمایش های جغرافیایی را همزمان انجام داد. در پایان آزمون ، شما یک گزارش عملکرد فردی و یک گزارش آبشار از همه مکان ها دریافت خواهید کرد.

10. Dareboost

10. Dareboost

Dareboost

ابزار تست سرعت سایت Dareboost می تواند عملکرد را از 13 مکان آزمایش و هفت دستگاه ردیابی کند. این دستگاه ها همچنین شامل انواع دستگاه های تلفن همراه هستند.

از ویژگی های اصلی این ابزار می توان به توانایی تست سرعت بدون در نظر گرفتن روشن بودن یا نبودن مسدود کردن آگهی و همچنین توانایی مسدود کردن دامنه های خاص برای یافتن مقصر برای عملکرد ضعیف وب اشاره کرد.

گزارشی که پس از آزمون دریافت خواهید کرد کاملا جامع است و توصیه ها به دسته های مختلف تقسیم می شوند. با پیگیری دسته های مختلف ، اولویت بندی پیشرفت های لازم آسان است.

11. Geek Flare

11. Geek Flare

Geek Flare

Geek Flare دقیقاً مانند سایر ابزارهای تست سرعت ردیابی عملکرد استاندارد را ارائه می دهد. شما می توانید سرعت بارگذاری وب سایت خود را از مکان های مختلف در دسک تاپ یا دنیای موبایل آزمایش کنید.

معیارهای آزمون شامل اندازه صفحه ، عکسهای صفحه ، تعداد درخواست ها براساس نوع و زمان تا اولین بایت هستند.

12. New Relic

12. New Relic

New Relic

New Relic به عنوان یک شرکت تجزیه و تحلیل نرم افزار ، تمام ترفندهای صنعت عملکرد برنامه را می داند.

تست های مصنوعی آنلاین رایگان به شما امکان می دهد عملکرد وب خود را از 9 منطقه مختلف آزمایش کنید.

اگر می خواهید آزمایش گسترده ای انجام دهید ، می توانید سیستم های خود را با تغییر پویا در برنامه های هزینه ردیابی کنید ، برای یافتن مشکل رفتار را شبیه سازی کنید و تأثیر عملکرد وب خود را بر روی کسب و کار خود تجزیه و تحلیل کنید.

13. LoadImpact

13. LoadImpact

LoadImpact

این ابزار آزمایش مشکلات عملکرد وب ، برنامه و API است. با استفاده از k6 به عنوان یک ابزار آزمایشی متمرکز بر خط فرمان ، می تواند به راحتی مشکلات شما را در روند توسعه نرم افزار پیدا کند.

اگرچه تست سرعت صفحه رایگان است ، شما باید از مزایای این ابزارها برنامه های پولی را خریداری کنید.

14. Web Page Analyzer

14. Web Page Analyzer

Web Page Analyzer

ابزار Web Page Analyzer رایگان به شما محاسبه اندازه صفحه وب سایت ، ترکیب ، زمان بارگذاری و همچنین اندازه عناصر منفرد را می دهد.

توصیه های خاص بر اساس این داده ها ارائه می شود. اینها شامل توصیه های اندازه صفحه وب ، روندها و روش های بهینه سازی وب است.

15. Image Analysis Tool (Cloudinary)

15. Image Analysis Tool (Cloudinary)

Image Analysis Tool

اگر تصاویر زیادی در وب سایت شما وجود داشته باشد ، ممکن است زمان بارگیری افزایش یابد. با استفاده از این ابزار از Cloudinary می توانید مسائل بصری مانند اندازه ، قالب ، کیفیت و کدگذاری را پیدا کنید.

16. Monitis

16. Monitis

Monitis

ابزار رایگان تست سرعت وب سایت Monitis زمان بارگیری عناصر وب سایت شما را فراهم می کند. این آزمون به طور همزمان در ایالات متحده ، اروپا و آسیا انجام می شود.

با برنامه های پولی آنها می توانید نظارت گسترده تری داشته باشید. تست های وب سایت ، شبکه ، سرور و برنامه در برنامه های پولی گنجانده شده است. علاوه بر این ، می توانید با استفاده از API نظارت ویژه ای در سیستم و ابعاد تجاری خود ایجاد کنید.

17. Chrome DevTools

17. Chrome DevTools

Chrome DevTools

در اینجا یکی دیگر از ابزارهای Google است که می تواند به شما در بهبود سرعت بارگذاری وب سایت کمک کند. روند ویرایش صفحه و راه حل های مشکل در این ابزارها ، که توسعه دهندگان را به عنوان کاربران اصلی خود هدف قرار می دهند ، ساده شده اند.

این ابزار می تواند به طور مستقیم از مرورگر Chrome استفاده شود. صفحه اصلی رسمی این ابزار راهنمایی برای مبتدیانی است که می خواهند درباره برنامه نویسی ساده و بهینه سازی وب مشاوره بگیرند.

18. GiftOfSpeed

18. GiftOfSpeed

GiftOfSpeed

با استفاده از تست سرعت GiftOfSpeed ​​، زمان بارگیری وب سایت خود را از هشت منطقه مختلف آزمایش کنید. علاوه بر این ، می توانید مستقیماً با آزمون بهینه سازی CSS ، آزمون درخواست های شکسته و کمپرس جاوا اسکریپت ، عملکرد وب سایت خود را افزایش دهید.

19. Uptrends

19. Uptrends

Uptrends

Uptrends ابزاری رایگان برای تست سرعت ارائه می دهد که می تواند عملکرد وب سایت شما را در دستگاه های دسک تاپ یا تلفن همراه از ده مکان مختلف اندازه گیری کند. همچنین می توانید تنگنای ترافیک آزمون و مرورگر وب مورد استفاده را تعیین کنید.

20. BatchSpeed

20. BatchSpeed

BatchSpeed

با استفاده از API PageSpeed ​​گوگل ، ابزار BatchSpeed ​​قبل از آزمایش سرعت وب سایت ، در خزیدن وب سایت ها ، چندین URL و نقشه سایت XML تخصص دارد.

نتایج را می توان براساس سرعت ، اندازه ، پیشنهادات یا سطح اولویت مرتب کرد.

نتیجه:

عملکرد وب مسئله مهمی است که همه دارندگان وب باید به آن توجه کنند. زمان بارگذاری به یک عامل مهم در تعیین کیفیت تجربه کاربر تبدیل شده است ، زیرا بیشتر بازدیدکنندگان وقت ندارند که با وب سایت های کند کنار بیایند.

زمان کم بارگذاری نیز کمک زیادی به پایین نگه داشتن وب سایت شما در رتبه بندی و بازدید SERP می کند. در نتیجه ، شما نمی خواهید این مشکلات را در وب سایت خود داشته باشید.

در حالی که ابزارهای تست زیادی وجود دارد که می تواند این کار را انجام دهد ، همه آنها متناسب با نیازهای شما نیستند.

اگر به دنبال ابزاری با کاربرد آسان هستید ، Google ابزارهای مفیدی مانند PageSpeed ​​Insights و Test My Site را در اختیار شما قرار داده است که این کار را انجام می دهند. این برنامه ها رایگان هستند و همه می توانند به آنها دسترسی داشته باشند زیرا در Google Chrome گنجانده شده اند.

اگر وب سایت شما تعداد زیادی عکس دارد ، ابزار Image Analysis Tool گزینه مناسبی برای شماست. این به شما کمک می کند از تصاویر با کیفیت بالا و بدون تأثیر بر زمان بارگیری خود استفاده کنید.

اگر به دنبال گزینه های بیشتری برای آزمایشات مانیتورینگ و روش های بهینه سازی هستید ، Pingdom و Monitis بهترین انتخاب برای شماست. به لطف شهرت و تخصص آنها در تجزیه و تحلیل وب سایت های در مقیاس بزرگ ، شما بهترین آزمایش های ممکن برای نظارت بر عملکرد وب و گلوگاه یاب را خواهید داشت.

در نتیجه ، هیچ بهانه ای برای نادیده گرفتن عملکرد سرعت سایت شما وجود ندارد.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *