الگوریتم اینستگرام

راهنمای اینستاگرام 2021: آمار ، الگوریتم ها و آخرین به روز رسانی ها

تاریخ انتشار: 5-اردیبهشت-1400

دسته بندی: دیجیتال مارکتینگ, سئو
راهنمای اینستاگرام

راهنمای اینستاگرام

اینستاگرام با بزرگداشت دهمین سالگرد تاسیس خود در ماه اکتبر و تبدیل شدن به یکی از قدرتمندترین ابزار بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، همچنان که رقابت در بازار افزایش می یابد ، به طور مداوم خود را با ویژگی های جدید به روز می کند. به عنوان یک مارک ، مهم است که بدانید الگوریتم ها چگونه کار می کنند تا به نتایج مورد نظر خود در اینستاگرام برسید.

برای افزایش تعداد دنبال کنندگان ، تقویت تعامل و افزایش آگاهی از برند ، افزودن زبان و فرکانس مشخص در جریان محتوای شما ، افزودن هشتگ و مکان و تقویت نمایه ما در واقع بسیار خوب است ، اما روش های قطعه ای از جمله روش هایی است که می شناسیم. در این مقاله ، ما با قرار دادن قطعات در مکان های آنها به جلو حرکت خواهیم کرد و به مرور بروزرسانی های اینستاگرام که در سال 2020 با الگوریتم های اینستاگرام ارائه می شود ، کمک می کند تا مراحل تعیین شده در سال 2021 را تعیین کنید.

پس از داخلی سازی همه این اطلاعات ، توسعه استراتژی های بازاریابی متناسب با هویت برند شما ، آزمایشاتی برای یافتن مناسب ترین روش برای شما ، بررسی آمارهای شما برای سنجش واکنش شما از مخاطبان پیرو خود ، و ایجاد تجزیه و تحلیل های منطبق با اهداف شما از جمله نکات مهمی است که باید هنگام پیش برد فرآیند در خاطر داشته باشید.

بیایید با یک قسمت سرگرم کننده برای کسانی که عاشق آمار هستند شروع کنیم و ابتدا نگاهی دقیق به مکانی که اینستاگرام امروز در زندگی ما گرفته است ، بی اندازیم.

راهنمای اینستاگرام

آمار فعلی اینستاگرام

آمار فعلی اینستاگرام

برای درک بهتر موضوع آمار جهانی اینستگرام رو با شما به اشتراک میزارم.

آمار اینستاگرام بر اساس داده های کاربر ؛

آمار اینستاگرام بر اساس داده های کاربر ؛

 • براساس داده های Statista در ژوئیه 2020 ، اینستاگرام ششمین شبکه اجتماعی محبوب در جهان است.
 • تعداد کاربران فعال روزانه اینستاگرام که بیش از 1 میلیارد کاربر فعال در ماه در سال 2018 بوده ، در حال حاظر روزانه بیش از 500 میلیون نفر است.
 • تعداد افرادی که هر روز از استوری های اینستاگرام استفاده می کنند نیز از 500 میلیون نفر گذشته است.
 • در سراسر جهان ، 33.8٪ از کاربران آن بین سنین 25-34 و 29.3٪ بین سنین 18-24 سال هستند.
 • 63٪ از کاربران حداقل روزی یک بار به اینستاگرام وارد می شوند.
 • کاربران به طور متوسط ​​روزانه 28 دقیقه در اینستاگرام می گذرانند. پیش بینی می شد که زمان ، که تا به امروز در یک خط مستقیم قرار داشته است ، در سال 2020 فقط 1.5 درصد افزایش یابد. با این حال ، با شیوع ویروس کرونا (COVID-19) ، انتظار می رود که زمان صرف شده در سیستم عامل 14 درصد در سال جاری افزایش یابد ، که به معنی متوسط ​​3 دقیقه بیشتر در روز برای هر کاربر است.
 • طبق داده های App Store ، اینستاگرام بعد از Youtube دومین برنامه بارگیری شده است.
 • تعداد عکس ها و فیلم های بارگذاری شده روزانه در این پلتفرم که بیش از 50 میلیارد عکس در آن به اشتراک گذاشته می شود ، بیش از 100 میلیون عکس است.
 • طبق اطلاعات اینستاگرام ، زمان تماشای فیلم ها در این پلتفرم 80 درصد افزایش یافته است.
آمار اینستاگرام با توجه به داده های بازاریابی ؛

آمار اینستاگرام با توجه به داده های بازاریابی ؛

 • در اینستاگرام بیش از 25 میلیون حساب تجاری وجود دارد.
 • 90٪ حساب های اینستاگرام از یک حساب کاربری پیروی می کنند.
 • بیش از 200 میلیون کاربر هر روز حداقل از یک حساب کاربری بازدید می کنند.
 • 70٪ از خریداران از Instagram برای کشف محصول استفاده می کنند.
 • از پربیننده ترین استوری های اینستاگرام متعلق به حساب های تجاری است.
 • ماهانه به طور متوسط ​​2 میلیون تبلیغ کننده دارد.
 • بیش از 130 میلیون کاربر ماهانه بر روی خرید اینستاگرام کلیک می کنند تا درباره محصول بیشتر بدانند.

در زمان ویروس COVID-19 ; 

مطالعات مختلفی در زمان همه گیری وجود دارد. به خصوص با شروع همه گیر شدن ، اشتراک پست در Facebook و Instagram به طرز چشمگیری افزایش یافته است. برخی از نمونه هایی که می توان به صورت دوره ای بیان کرد ، کاهش میزان تعامل در اینستاگرام در هفته منتهی به 11 مارس ، حدود 14 درصد نسبت به هفته های گذشته و انفجار در پخش زنده اینستاگرام در طی فرآیند قرنطینه است.

مطلب پیشنهادی:ایمیل مارکتینگ 10 نکته و راه برای افزایش تبدیل

علاوه بر این ، طبق یک مطالعه دیگر ، در طول دوره همه گیری ، تبلیغات در فیس بوک و اینستاگرام 27.4٪ در تصاویر و فیلم های حاوی تماس انسانی مانند آغوش یا دست دادن کاهش یافته است. از طرف دیگر ، تبلیغات حاوی شستن دست و صورت ، تمیز کردن و آب 6 برابر متوسط ​​افزایش یافته است. در حقیقت ، رفتارهای غیرمعمولی که از طرف کاربر و برند در طی دوره همه گیری مشاهده شده است ، تنوع سریع رسانه های اجتماعی را در روند کوتاه مدت و نسبتاً کوتاه مدت نشان می دهد.

نحوه کار الگوریتم های اینستاگرام چگونه است؟

نحوه کار الگوریتم های اینستاگرام چگونه است؟

الگوریتم های اینستاگرام

درک نحوه کار الگوریتم مهم است تا بتوانید با پیروان این شبکه اجتماعی که هر روز مخاطبان آنها بیشتر می شود تعامل شدیدی داشته باشید. به همین ترتیب ، علاوه بر اطلاعاتی که همه ما می دانیم ، اشتباهاتی نیز وجود دارد که درست است. الگوریتم اینستاگرام با روش یادگیری ماشین کار می کند.

الگوریتم پلت فرم هر روز تغییر نمی کند ، اما با توجه به حجم و تنوع داده های جمع شده ، مسلم است که با توجه به الگوهای رفتاری و روند جدید اضافه شده ، در آینده نیز تغییر خواهد کرد. علاوه بر این ، به روزرسانی های شبکه اجتماعی در چند ماه اخیر نیز فرصت هایی را برای گسترش استراتژی های شما فراهم می کند.

الگوریتم پست های اینستاگرام چگونه کار می کند؟

الگوریتم پست های اینستاگرام چگونه کار می کند؟

در سال 2016 ، مهمترین عامل تعامل الگوریتم اعمال شده در اینستاگرام بود که با توجه به زمان اشتراک گذاری ، نمایش جریان ارسال از طریق جدیدترین به عقب را متوقف کرد. طبق بیانیه ای که در حساب رسمی اینستاگرام [email protected] منتشر شده است ، با این اپلیکیشن میزان مشاهده یک پست توسط پیروان حساب 50٪ افزایش یافته است.

6 عامل اصلی وجود دارد که بر روی پست ها در صفحه اصلی شما تأثیر می گذارد:

 • ارتباط: اینستاگرام با تجزیه و تحلیل محتوای پست ها با فناوری یادگیری ماشین ، آنچه را که کاربر ممکن است دوست داشته باشد براساس سابقه رفتار پست های مشابه پیش بینی می کند. مهمترین عامل که بر میزان دید در جریان تأثیر می گذارد ، پسندیدن ، نظر ، بازنشرها و مشاهده فیلم ها است.
 • رابطه: نزدیک بودن شما با شخصی که پست را به اشتراک می گذارد ، به عبارت دیگر میزان تعامل شما با یکدیگر ، از جمله عواملی است که در اینجا وجود دارد. به احتمال زیاد پست ها ، حتی استوری ها و پخش های زنده مورد علاقه شما ، افرادی که در قسمت پیام مستقیم با آنها صحبت می کنید ، افرادی که در صفحه جستجو جستجو می کنید و در زندگی واقعی می شناسید به شما نشان خواهد داد ، به عنوان خانواده اینستاگرام شما یا دوستان برعکس ، افرادی که با آنها ارتباط برقرار نمی کنید شروع به ظاهر شدن در صفحه اصلی خود نمی کنند.
 • زمان بندی: اگرچه نمایش گاه شماری ناپدید شده است ، اما باز هم بر دید مدت زمان ارسال پست تأثیر می گذارد. پست جدیدتر به احتمال زیاد در جریان دنبال کنندگان شما دیده می شود. بنابراین ، مهمتر می شود وقتی مخاطب شما در اینستاگرام فعال است ، برای افزایش تعاملات مانند لایک و نظر ،
 • تداوم: هرچه بیشتر اینستاگرام را باز کنید ، از زمان آخرین بازدید شما بهترین پست ها (که الگوریتم برای شما مناسب می داند) را به شما نشان می دهد. وقتی دفعات باز شدن سکو کاهش می یابد ، با نشان دادن محتوایی که بیشتر به آن علاقه دارید ، از جریان زمانی دور می شود.
 • دنبال کردن: هرچه افراد بیشتری را دنبال کنید ، اینستاگرام بزرگتر با انتخاب از یک حساب بزرگ ، پست ها را به شما نشان می دهد. بنابراین کمتر می توانید پست های حساب های خاص را مشاهده کنید.
 • کاربرد: زمان صرف شده در اینستاگرام نیز بر انواع پست های دیده شده تأثیر می گذارد. نمایش بهترین پست های انتخاب شده برای شما هنگامی که در مدت کوتاهی می مانید ، اینستاگرام با محتوای بیشتری ظاهر می شود که فکر می کند با افزایش زمان در کاتالوگ آن ، می توانید عاشق آن شوید.

سایر جزئیات الگوریتم

 • اینستاگرام با پست های تصویری و ویدیویی به یک اندازه رفتار می کند.
 • الگوریتم اینستاگرام می تواند لایک ها و نظرات جعلی ساخته شده توسط ربات ها را تشخیص دهد.
 • نظر ارسال شده ، صرف نظر از طول مدت آن ، یک تعامل محسوب می شود.
 • با همه انواع حساب ها ، شخصی یا تجاری ، به یک اندازه رفتار می شود.
 • با توجه به تعامل در 30 دقیقه اول پس از ارسال ، هیچ منبعی تأیید نمی کند که الگوریتم پست را بالاتر بکشد.

به روزرسانی های قابل توجه:

با به روزرسانی در ژوئیه 2020 ، می توان نظرات داده شده در زیر پست های اینستاگرام را سنجاق کرد. یعنی می توان آن را به همان ابتدا پیوست کرد. بنابراین ، می توانید پیام خود را بر اساس آنچه مهم و قابل اعتماد هنگام تعامل در نظرات است ، زیر خط بزنید.

الگوریتم داستان های اینستاگرام چگونه کار می کند؟

الگوریتم داستان های اینستاگرام چگونه کار می کند؟

داستانهای که از اولین انتشار اینستاگرام یکی از ویژگیهای مورد علاقه آن بوده است ، احتمالاً در سال 2021 همچنان محبوب خواهند بود.

مواردی که در بالای قسمت داستان ظاهر می شوند شامل حساب هایی هستند که بیشترین تعامل را با آنها دارید و محتوایی که الگوریتم پیش بینی می کند مورد پسند شما قرار می گیرد. حتی اگر داستان های قبلی آنها را تماشا کرده باشید ، هر زمان که محتوای جدیدی را ارسال می کنند ، این حساب ها دوباره باز می شوند.

بنابراین ، تکرار داستان هایی که هنگام تعامل با پیروان خود به اشتراک می گذارید ، احتمال مشاهده در طول روز را نیز افزایش می دهد. مشاهده و تعامل بیشتر توسط مخاطبان هدف شما ، با ارزیابی مثبت آن توسط الگوریتم ، به تغذیه این چرخه ادامه می دهد. علاوه بر این ، به عنوان محتوای منظمی ارزیابی می شود که توسط الگوریتم به پیروان خود ارائه می دهید.

بنابراین ، مهم است که از قسمت داستان به طور فعال و به طور منظم محتوا استفاده کنید ، همانطور که در پست های صفحه اصلی وجود دارد. افزودن برچسب ها و مکان ، در صورت امکان ، برای ظاهر شدن در جستجوها و کشف صفحات هنگام اشتراک نیز مفید خواهد بود. با پیگیری مداوم ویژگی های تازه اضافه شده مانند نظرسنجی ها ، شمارش معکوس و سوالات، می توانید برچسب ها را با کمپین های مناسب با هویت برند خود ادغام کنید. ویژگی افزودن پیوند به محتوا ، که می تواند برای کسانی که بیش از 10 هزار فالوور دارند استفاده شود ، اکنون هم در مشاغل و هم در بازاریابی جایگاه مهمی پیدا کرده است.

به روز رسانی های ویژه:

 • اینستاگرام با به روزرسانی هایی که در استوری ها انجام می دهد ، همیشه برای زنده نگه داشتن علاقه و دفعات به اشتراک گذاری کاربران کار می کند. از نکات جالب توجه در این سال می توان به افزودن موسیقی ، “ساعت متشکرم” در طی همه گیر شدن بیماری و “پشتیبانی” از مشاغل محلی اشاره کرد.
 • اینستاگرام اکنون داستان ها را نه تنها در فهرست بالا بلکه به عنوان “داستان های پیشنهادی” بین پست ها نیز نشان می دهد.
 • وقتی با به روزرسانی اکتبر 2020 وارد تب بایگانی می شوید ، می توانید داستان های به اشتراک گذاشته شده تا آن روز را هم از نظر تقویم و هم از نظر موقعیت مکانی مشاهده کنید.
الگوریتم برای IGTV چگونه کار می کند؟

الگوریتم برای IGTV چگونه کار می کند؟

IGTV که از سال 2018 وارد زندگی ما شده است ، می تواند هم از اینستاگرام و  هم به عنوان یک برنامه جداگانه دانلود و استفاده شود. در اینجا ، مطالب با عنوان “حسابهایی که دنبال می کنم” ، “برای شما توصیه می شود” و “ویدیوهای محبوب” به کاربر ارائه می شود.  اینستاگرام همچنین فیلم ها را با توجه به حساب هایی که دنبال می کنید و محتوایی که دوست دارید مرتب می کند. در میان همه ویدیوهای بخش محبوب ، مناطقی که بیشترین پسندیدن و تعامل را دارند نشان داده می شود.

فیلم های بارگذاری شده در IGTV باید حداقل 1 دقیقه طول داشته باشند. حداکثر طول فیلم های شما می تواند در صورت بارگذاری آنها از یک دستگاه تلفن همراه 15 دقیقه و در صورت بارگذاری آنها از وب سایت اینستاگرام 60 دقیقه باشد.

به روز رسانی های ویژه:

 • با به روزرسانی اکتبر 2020 ، ویژگی خرید اینستاگرام به IGTV اضافه می شود. بنابراین ، کاربرانی که محتوایی را در IGTV مشاهده می کنند ، می توانند بر روی محصول کلیک کرده و به صفحه  فروشنده بروند.
 • با بروزرسانی سپتامبر 2020 ، اینستاگرام اعلام کرد که زیرنویس های خودکار برای کسانی که فیلم های IGTV را در حالت بی صدا تماشا می کنند ، اضافه می شود. اول از همه ، برای دیدن زیرنویس های موجود در 16 زبان ، لازم است گزینه دیدن زیرنویس ها را در تنظیمات حساب روشن کنید.
 • طبق اخبار منتشر شده در ژوئن ، IGTV نیز به یکی از مناطق تبلیغاتی این پلتفرم تبدیل خواهد شد. مطالعات در مورد این موضوع ادامه دارد.
 • با اضافه شدن ویژگی در سال 2019 ، امکان ارسال قطعات 1 دقیقه ای از فیلم ها وجود داشت. با به روزرسانی در سال 2020 ، فیلم های پخش زنده نیز می توانند به محض پایان پخش به IGVT اضافه شوند.
 • من می خواهم چند به روزرسانی در مورد پخش مستقیم را در اینجا قرار دهم. طبق بیانیه ای که در پایان ماه اکتبر ارائه شد ، مدت زمان پخش زنده که به ویژه در دوره همه گیری افزایش چشمگیری داشته است ، از 1 ساعت به 4 ساعت افزایش یافته است.
 • همچنین می توانید به مدت 30 روز از بایگانی خود به ضبط های پخش زنده دسترسی داشته باشید و بارگیری کنید.
 • وقتی وارد IGTV می شوید ، اکنون می توان پخش های مستقیم را تحت عنوان “Live-Now” مشاهده کرد.
 • همچنین کار برای دستیابی به قابلیت خرید به پخش زنده در حال انجام است.
الگوریتم چگونه برای Reels کار می کند؟

الگوریتم چگونه برای Reels کار می کند؟

با ویژگی Reels از اینستاگرام ، که امکان ایجاد ویدیوهایی مانند TikTok را فراهم می کند ، هر روز محتوای بیشتری تولید می شود. الگوریتم اینجا نیز به روشی مشابه پست ها پیش می رود.

یکی از اولین کارهایی که می توانید برای افزایش دیده شدن فیلم های Reels خود انجام دهید ، استفاده از هشتگ های موضوعی است که می خواهید برجسته باشند. همچنین فراموش نکنید که فیلم ها را به عنوان پست صفحه اصلی به اشتراک بگذارید.

با به روزرسانی برای تشویق کاربران به تولید و تماشا ، نماد Reels نیز به صفحه اصلی اضافه شده است – در مکانی که انگشتان شما به آن عادت کرده اند ، درست در وسط زیر منوی دکمه اشتراک پست قبلاً

همچنین ، مشابه جریان محتوای افقی که شما را به یاد داستان هایی می اندازد که هنوز تماشا نکرده اید ، فیلم های Reels نیز در میان فیدهای پست در صفحه اصلی شما ظاهر می شوند تا بتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به روزرسانی های قابل توجه

 • زمان اولیه عکسبرداری 15 ثانیه ای اکنون اکان انتخاب 30 ثانیه دارد.
 • با به روزرسانی اکتبر 2020 ، می توانید موسیقی مورد استفاده خود را ذخیره کرده و بعداً دوباره به آنها دسترسی داشته باشید تا فیلم های Reels را از طریق پیام مستقیم ارسال کنید. علاوه بر این ، رابط پرونده های موسیقی به صورت “در دستور کار” و “برای شما توصیه می شود” سفارشی شده است.
 • امکان افزودن ویژگی خرید به Reels و همچنین IGTV وجود دارد.
الگوریتم چگونه برای صفحه Discover (کاوش) کار می کند؟

الگوریتم چگونه برای صفحه Discover (کاوش) کار می کند؟

بخش کاوش در اینستاگرام منطقه ای است که تمام انواع محتوای ذکر شده در بالا در آن جمع می شوند و فرصت های مهمی را برای افزایش تعامل شما ارائه می دهند. صفحه Discover که الگوریتم خاص خود را دارد ، قصد دارد با ارائه یک کاتالوگ سفارشی برای هر کاربر ، مناسب ترین محتوای جدید را به شما نشان دهد. دامنه محتوای اینجا با توجه به حساب هایی که دنبال می کنید ، تعاملات شما ، داستان هایی که قبلاً تماشا کرده اید و فیلم های IGTV که دنبال می کنید ، مانند صفحه اصلی شکل می گیرد.

مهمترین کاری که می توانید برای افزایش قابلیت مشاهده در صفحه Discover انجام دهید این است که به Instagram کمک کنید تا محتوای شما را با استفاده از هشتگ های مربوطه در هنگام ایجاد محتوای قوی که می خواهید به عنوان یک برند برجسته باشد ، دسته بندی کند.

صفحه نتایج جستجو با هشتگ نیز با توجه به پست هایی که بیشترین تعامل را با توجه به الگوریتم اینستاگرام دریافت می کنند ، به “محتوای محبوب” و “جدیدترین” تقسیم می شود. در حالی که نتایج هشتگ برای همه یکسان به نظر می رسد ، همانطور که در بالا ذکر کردیم ، صفحه Discover شخصی است.

به روزرسانی های قابل توجه

 • اینستاگرام با اقدامی برای بهبود تجربه جستجو در صفحه Discover ، اکنون با تایپ کردن کلمه کلیدی یا گروه کلمات کلیدی در مورد یک موضوع ، امکان جستجو را فراهم می کند. پیش از این ، جستجوها فقط از طریق هشتگ ها ، بوک مارک ها ، نام های کاربری و نام های پروفایل انجام می شد. علاوه بر این ، دسته هایی مانند “اصلی” ، “حساب ها” ، “برچسب ها” و “مکانها” در زیر نوار جستجو اضافه شده است.
 • مدتی است که این بخش دارای دسته بندی هایی بر اساس علایق خاص مانند مسافرت ، معماری ، دکوراسیون ، هنر ، غذا ، سبک ، موسیقی می باشد تا کشف مطالب را آسان تر شود
 • علاوه بر این ، دسته های IGTV و Store از جمله موارد اضافه شده به منوی صفحه Discover هستند.
 • با یادآوری در آخرین به روزرسانی که صفحه Store اکنون در فهرست اصلی قرار دارد ، باید بر اهمیتی که اینستاگرام برای افزایش فعالیت تولیدکنندگان و مارک های تجارت الکترونیکی قائل است و چگونگی اولویت بندی این مسئله نیز تأکید کنیم.
سایر به روزرسانی های 2020

سایر به روزرسانی های 2020

اینستاگرام مدت هاست که در تلاش است فضای تبلیغاتی بیشتری به مارک ها ارائه دهد و تولیدکنندگان را قادر سازد تا افراد بیشتری را با مشاغل خود جلب کنند.

اظهارات مدیر اینستاگرام ، آدام ماسری نشان می دهد که این پلتفرم به کار بر روی ویژگی های جدید برای فروش مشاغل و تولیدکنندگان ادامه خواهد داد. در حالی که مشتاقانه منتظر به روزرسانی های جدید هستم ، مایلم جزئیات بیشتری را که در بازاریابی اینستاگرام در سال 2020 مفید خواهد بود ، به اشتراک بگذارم.

 • با قالب محتوای جدید به نام Instagram Guides ، هدف تولیدکنندگان و مارک های تجاری این است که پست هایی مانند وبلاگ را که می توانند تنظیم کنند به اشتراک بگذارند. کاربران دارای راهنما آنها می توانند با ایجاد محتوا در سه دسته مکان ، محصولات و پست ها به پیروان خود پیشنهاد دهند. بخش پست به شما امکان می دهد با گردآوری پست هایی که به اشتراک گذاشته اید یا خودتان ذخیره کرده اید ، محتوای کامپایل شده در مورد موضوعی که انتخاب می کنید ایجاد کنید. محصولات اضافه شده به فروشگاه در بخش محصولات قابل استفاده است. در بخش مکان ها می توان مفاهیمی را با محتوای مکان ایجاد کرد.
 • اکنون مشاغل دارای کد QR مخصوص پروفایل های خود هستند. می توانید QR Code را که می توانید در منوی صفحه پروفایل ، هم در اینستاگرام و هم در سیستم عامل های مختلف ، پیدا کنید. وقتی وارد صفحه Discover می شوید ، می توانید کدهایی را که با دوربینی که با فشار دادن دکمه در گوشه بالا سمت راست باز می شوید ، اسکن کنید.

کد QR اینستگرام

 • Facebook Messenger و Instagram DM ادغام می شوند. بنابراین ، کاربران می توانند با دسترسی به دوستان خود در هر دو برنامه با استفاده از یک برنامه واحد پیام و تماس ویدیویی برقرار کنند. هدف این شرایط ایجاد راحتی به ویژه برای مشاغل برای پیگیری پیام در هر دو سیستم عامل است.
 • اینستاگرام همچنین برای ایجاد حرکت بین پلتفرمی گزینه ای را برای اضافه کردن استوری هایی که قبلاً در استوری های فیس بوک بارگذاری شده اند ، ارائه می دهد. با ویژگی جدیدی که امروزه هنوز در مرحله آزمایش است ، برنامه ریزی شده است که می توان استوری های بارگذاری شده در اینستاگرام را مستقیماً در فیس بوک مشاهده کرد.
 • اینستاگرام پس از مشاهده همه پست های ارائه شده در جریان صفحه اصلی ، هشدار “شما همه را می بینید” ظاهر می شود. در حالی که قبلاً عبارت “مشاهده پستهای قدیمی” در زیر این هشدار ظاهر شده بود ، با به روزرسانی انجام شده در سپتامبر 2020 ، جریان شما با محتویاتی که الگوریتم اینستاگرام در قالب “پستهای پیشنهادی” تعیین کرده است ادامه می یابد.
 • پاداش: براساس اخبار مبتنی بر درخواست ثبت اختراع ساخته شده توسط فیس بوک ، ممکن است از مارک های تجاری به دلیل اضافه کردن لینک در زیر پست های اینستاگرامی خود هزینه ای دریافت شود اگر این ویژگی پیاده سازی شود ، سیستم عامل به طور خودکار وقتی پیوندی به توضیحات اضافه می شود ، شناسایی می کند و با راه اندازی یک پنجره بازشو ، برای فعال سازی پیوند درخواست پرداخت می کند.

پاداش

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *