افزایش سرعت سایت وردپرس

8 نکته برای افزایش سرعت سایت وردپرس بدون دانستن کد

تاریخ انتشار: 6-اردیبهشت-1400

دسته بندی: وردپرس

مطالعات نشان می دهد که از سال 2000 تا 2016 ، توجه انسان به طور متوسط ​​از 12 ثانیه به 7 ثانیه کاهش یافته است. این برای شما به عنوان یک مدیر وب سایت به این معنی است: شما زمان بسیار کمی برای نشان دادن محتوای خود به کاربران و ترغیب آنها برای ماندن در سایت خود دارید.

به همین دلیل افزایش سرعت سایت وردپرس بیش از هر زمان دیگری مهم شده است. در این مقاله یاد خواهید گرفت که چگونه وردپرس را با روش افزایش سرعت در موبایل و افزایش سرعت در دسک تاپ بدون دانستن کد بهینه کنید.

وب سایت کند به این معنی است که کاربران قبل از اینکه سایت شما را باز کنند به طور بالقوه سایت شما را ترک می کنند.

طبق مطالعه موردی StrangeLoop که شامل آمازون ، گوگل و سایر سایت های مهم است ، تأخیر 1 ثانیه ای در زمان بارگیری صفحه می تواند منجر به 7٪ بازدید صفحه کمتر، 11٪ بازدید صفحه کمتر و 16٪ نارضایت مشتری در تبدیل شود. علاوه بر این ، گوگل و سایر موتورهای جستجو مجازات وبسایت های کند را شروع کردند. به طور خلاصه ، اگر می خواهید از وب سایت خود بازدید ، مشترک و درآمد بیشتری داشته باشید ، سرعت سایت وردپرس خود را افزایش دهید!

مدت زمان مناسب برای بارگزاری صفحه یک وبسایت چقدر است؟

مدت زمان مناسب برای بارگزاری صفحه یک وبسایت چقدر است؟

طبق گفته گوگل ، زمان ایده آل بارگیری صفحه باید بین 0-4 ثانیه باشد. این توییت مربوط به این موضوع است که از حساب رسمی Google Analytics ارسال شده است.

افزایش سرعت سایت وردپرس
بیایید با مثالها شروع کنیم!

ابتدا بیایید به Google ، Pingdom ، Amazon ، Yahoo و Doubleclick Data نگاهی بیندازیم:

 • آمازون به ازای هر 100 میلی ثانیه بهبود ، درآمد خود را 1٪ افزایش می دهد.
 • موزیلا 2.2 ثانیه سرعت صفحه های فرود را افزایش داده و 15.4٪ تعداد بارگیری را افزایش داده است. (60 میلیون بارگیری فایرفاکس در سال.)
 • Shopzilla زمان بارگیری صفحه فرود را از 6 ثانیه به 1.2 ثانیه کاهش داد و 12٪ افزایش درآمد و 25٪ بازدید صفحه را تجربه کرد.
 • در سال 2016 ، AliExpress 36٪ سرعت بارگذاری صفحه را افزایش داده و به افزایش 27٪ در نرخ سفارش برای مشتریان جدید دست یافته است.
 • تأخیر مصنوعی اضافه شده به روزنامه تلگراف در سال 2016 منجر به کاهش بازدید 11 درصدی برای تأخیر 4 ثانیه ای و 44 درصدی برای تأخیر 20 ثانیه ای شد.
 • در سال 2016 ، اینستاگرام با سرعت بخشیدن به سایت خود ، فقط باعث افزایش بازدید ها و تعاملات پیمایشی مشخصات کاربر شد.
 • در سال 2017 ، بهینه سازی عملکرد Pinterest منجر به کاهش 40 درصدی در زمان انتظار ، افزایش 15 درصدی در ترافیک ارگانیک و 15 درصدی در نرخ تبدیل ثبت نام شد.
 • در سال 2017 ، بی بی سی اعلام کرد که سایت آنها در هر ثانیه اضافی برای بارگزاری 10٪ کاربران بیشتری از دست می دهد.
چرا افزایش سرعت سایت وردپرس مهم است؟

چرا افزایش سرعت سایت وردپرس مهم است؟

گروه Aberdeen مطالعه گسترده ای در مورد زمان بارگیری وب سایت و تعامل با آنها انجام داده است :

 • 57٪ بازدید کنندگان سایت شما پس از 3 ثانیه انتظار برای بارگیری یک صفحه ، سایت شما را ترک می کنند.
 • 32٪ بازدیدکنندگان سایت در عرض 1 تا 5 ثانیه سایت را ترک می کنند.
 • سایتی که در 3 ثانیه بارگیری می شود 22٪ بازدید از صفحه کمتر و 50٪ نرخ پرش بیشتر از سایت بارگیری شده در 1 ثانیه خواهد داشت.
 • سایتی که در مدت 5 ثانیه بارگیری می شود ، 35٪ بازدید از صفحه کمتر و 105٪ نرخ پرش بیشتر را مشاهده می کند.
 • سایتی که در عرض 10 ثانیه بارگیری می شود 46٪ بازدید صفحه کمتر و 135٪ نرخ پرش بیشتر را تجربه خواهد کرد.

اگر موارد فوق به اندازه کافی بد نبود ، مایکروسافت و گوگل آمار زیر را گزارش کردند. شاید موارد زیر توجه شما را جلب کند.

 • از هر 10 نفر 8 نفر به سایت “کند” بر نمی گردند.
 • 3 نفر از این 8 نفر در مورد تجربیات بد خود به دیگران خواهند گفت.
 • تاخیر 1 ثانیه معادل 11٪ بازدید صفحه کمتر ، 16٪ از دست دادن رضایت مشتری و 7٪ از دست دادن تبدیلات است.
 • 49-37٪ (تقریبا نیمی از) بازدیدکنندگان سایت که با مشکلات عملکردی روبرو هستند ، یک معامله را لغو می کنند و به یک سایت رقیب می روند.
 • مشکلات عملکرد سایت تا 9٪ بر درآمد تأثیر دارد.
چگونه سرعت وب سایت وردپرس خود را بررسی کنیم؟

چگونه سرعت وب سایت وردپرس خود را بررسی کنیم؟

افزایش سرعت سایت وردپرس

اغلب افراد تازه وارد فکر می کنند وب سایت آنها خوب هستند زیرا در رایانه خود احساس کندی نمی کنند. این یک اشتباه بزرگ است!

از آنجا که شما مرتباً از وب سایت خود بازدید می کنید ، مرورگرهایی مانند Chrome وب سایت شما را کش می کنند و به محض شروع به وارد کردن آدرس ، بطور خودکار راه اندازی می شوند. این اطمینان می دهد که سایت شما تقریباً بلافاصله بارگیری می شود. با این حال ، یک کاربر عادی که برای اولین بار به سایت شما مراجعه می کند نمی تواند صفحه شما را با همان سرعت باز کند.

در واقع ، کاربران در مکان های مختلف جغرافیایی سرعت بارگذاری صفحه کاملاً متفاوتی را تجربه می کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم سرعت وب سایت خود را با ابزارهایی مانند Pingdom ، Google Page Speed ​​، GTMetrix آزمایش کنید.

 سایت های رایگان برای تست سرعت

قبل از اینکه به سراغ تکنیک های افزایش سرعت سایت وردپرس بروید ، باید در مورد سرعت سایت خود دقت کافی داشته باشید. ابزارهای پولی یا رایگان زیادی وجود دارد که می توانید برای اندازه گیری سرعت وب سایت خود استفاده کنید. در زیر برخی از موارد دلخواه خود را از این سایت ها آورده ایم. Google Page Speed ​​، GTMetrix و Pingdom در اندازه گیری و بهبود سرعت سایت به شما کمک می کنند. حال بیایید ویژگی های آنها و نحوه استفاده از آنها را بررسی کنیم.

1- GOOGLE SPEED

سایت های رایگان برای تست سرعت

ابزار Google Page Speed ​​سرعت سایت شما را اندازه گیری می کند و نمره ای از سرعت باز شدن آن در هر دو دستگاه تلفن همراه و رایانه های دسک تاپ ارائه می دهد. علاوه بر ارائه نمره سرعت ، همچنین اطلاعاتی درباره نحوه رفع این مشکلات سرعت ارائه می دهد.

این امر به عنوان یک سیستم تجزیه و تحلیل سرعت که بسیار به استفاده از منطق CSS Sprite اهمیت می دهد ، خصوصاً با کاهش پرونده های جاوا اسکریپت ، توجه را به خود جلب می کند. یکی از رایج ترین مشکلات کند شدن سرعت صفحه Google ، هشدار بهینه سازی تصاویر و کوتاه کردن زمان پاسخ سرور از سرورهای بی کیفیت است.

می توانید تصاویر را در رایانه خود بهینه و بارگذاری کنید و این مشکل را برطرف کنید. با این حال ، معمولاً در دست شما نیست که زمان پاسخ سرور را کاهش دهید. برای این کار ، باید برخی تنظیمات فنی در سمت سرور انجام شود ، و اگر این کافی نیست یا امکان پذیر نیست ، باید یک سرور بهتر تعویض شود. مهمترین عنصر برای تسریع سایت وردپرس ، سرور خوب است.

Google Page Speed ​​Insight FCP چیست؟ DCL چیست؟
در حالی که صفحات شما توسط کاربران مشاهده می شود ، هنگام بارگیری صفحه ، محتوای آن برای اولین بار نمایش داده می شود ، First Content full Paint ، یعنی FCP. در زمان FCP همه مطالب بارگذاری نشده اند ، اما فقط بخشی از صفحه وارد شده است. بارگذاری و نمایش تمام محتوای HTML در صفحه DOM Content Loaded یا DCL نامیده می شود.

2. GTMETRIX

جی تی متریکس

GTMetrix ابزاری برای مدیر وب است که به شما توصیه می کند ویژگی های وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کرده و اشتباهات خود را اصلاح کنید. با استفاده از ابزار GTmetrix می توانید دلایلی را که سرعت وب سایت شما را کاهش می دهد ، مشاهده کنید. با خواندن هشدارها می توانید راه حل پیدا کنید.

پس از تجزیه و تحلیل وب سایت شما با GTmetrix ، به سایت شما از A تا F نمره می دهد و شما را با ذکر موارد موفق و معیوب به شما اطلاع می دهد. نمره YSlow نمره ای است که برای شتاب دهی موبایل وردپرس کسب می کنید. GTMetrix به شما امکان می دهد سرعت هر وب سایت را از 7 منطقه مختلف آزمایش کنید.
مکان فیزیکی که انتخاب می کنید در واقع بسیار مهم است زیرا مربوط به مکان میزبانی وب سایت شما است. اینها؛

 • ونکوور ، کانادا
 • دالاس ، آمریکا
 • هنگ کنگ ، چین
 • لندن، انگلستان
 • بمبئی ، هند
 • سیدنی، استرالیا
 • سائو پائولو، برزیل

هنگامی که عضو رایگان GTMetrix می شوید ؛
می توانید از 7 مکان مختلف استفاده کنید ،
می توانید نتایج اسکن قدیمی را مشاهده و مقایسه کنید ،
می تواند آزمایشات را با انتخاب سرعت اتصال مشتریان انجام دهد (به عنوان مثال: LTE ،
می توانید صفحه وب خود را با صفحات دیگر مقایسه کنید. به لطف این تجزیه و تحلیل می توانید بسیاری از اطلاعات فنی دقیق در مورد افزایش سرعت سایت وردپرس را پیدا کنید. حتی اگر نتایج Speed ​​Page Google شما خوب باشد ، GTMetrix ممکن است نتایج کمتری به شما بدهد زیرا این دو آزمون مقادیر مختلفی را اندازه گیری می کنند. بعد از افزایش سرعت خوب سایت وردپرس ، معمولاً از همه ابزارهای آزمون نتایج خوبی خواهید گرفت.

3. PINGDOM

PINGDOM

Pingdom خدمات نظارت بر زمان و عملکرد وب را ارائه می دهد. Pingdom به شما امکان می دهد سرعت هر وب سایت را از 5 منطقه مختلف آزمایش کنید. همچنین می توانید در این تجزیه و تحلیل ببینید که سرعت سایت شما از سایر سایت ها چقدر جلوتر است.

مشاهده تمام مقادیر مربوط به سایت خود قبل از بهینه سازی وردپرس به شما امکان می دهد گام های درست را برای سرعت بخشیدن بردارید.
مکان فیزیکی که انتخاب می کنید در واقع بسیار مهم است زیرا مربوط به مکان میزبانی وب سایت شما است. اینها؛

 • دالاس ، تگزاس ، ایالات متحده آمریکا
 • ملبورن، استرالیا
 • نیویورک ، نیویورک ، ایالات متحده آمریکا
 • سان خوزه ، کالیفرنیا ، و
 • استکهلم سوئد
چه چیزی سایت وردپرس شما را کند می کند؟

چه چیزی سایت وردپرس شما را کند می کند؟

گزارش تست سرعت سایت شما احتمالاً چندین پیشنهاد برای بهبود دارد. با این حال ، درک این موارد و استفاده از راه حل های مناسب برای مبتدیان مشکل است.

با این حال ، درک آنچه باعث کند شدن وب سایت شما می شود برای بهبود عملکرد و تصمیم گیری های طولانی مدت بسیار مهم است. نکاتی که قبل بهینه سازی وردپرس باید بدانید:

دلایل اصلی اینکه یک سایت وردپرس کند است:

 • میزبانی وب – موتور سایت شما سرور شماست. حتی اگر تست های بالا را انجام دهید و تمام پیشنهادات را دنبال کنید ، اگر سرور شما ناکافی باشد ، سرعت سایت شما مطابق میل شما افزایش نخواهد یافت. انتخاب یک میزبان وردپرس با کیفیت از همان ابتدا از بسیاری از مشکلات سرعت جلوگیری می کند.
  اگر متوجه شدید که میزبانی سایت شما در تست های سرعت ناموفق است ، وقت آن است که به یک هاست جدید بروید. انتقال صحیح به سرور سریعتر شما را از نظر سئو بهبود می بخشد. میزبانی وردپرس راه حل های مناسبی را برای دارندگان سایتهایی که با تنظیمات صحیح وردپرس از نظر عملکرد سرور و سرعت مشکل دارند ارائه می دهد. 80٪ مشکلاتی که ما در طی آموزش های وردپرس تجربه می کنیم ناشی از سرور است ، متأسفانه باید بسیار مراقب سرور باشیم.
 • پیکربندی وردپرس – اگر سایت وردپرس شما صفحات کش شده را پشتیبانی نمی کند ، سرور شما بیش از حد سنگین می شود و باعث کند شدن وب سایت یا خرابی کامل وب سایت شما می شود. با کمک افزونه های مختلف Cache می توانید این بار را کاهش دهید.
 • اندازه صفحه – تصاویر ، منابع html ، css و js که برای وب بهینه نشده اند ، باعث بارگیری کند صفحات می شوند.
 • افزونه های ضعیف – اگر از افزونه ای با کد ضعیف استفاده می کنید ، می تواند سرعت وب سایت شما را به میزان قابل توجهی کند کند. حتماً افزونه های غیرضروری را حذف کنید.
 • پرونده های بارگذاری شده خارجی – تبلیغات ، اسکریپت های خارجی نیز می توانند تأثیر بسزایی در عملکرد وب سایت شما داشته باشند.

اکنون که دانستید چه چیزی باعث کند شدن وب سایت وردپرس شما می شود ، می توانیم به قسمت افزایش سرعت سایت وردپرس برویم.

اکنون سایت وردپرس خود را سریعتر کنید (بدون کد)

اکنون سایت وردپرس خود را سریعتر کنید (بدون کد)

ما می دانیم که ایجاد تغییراتی در پیکربندی وب سایت شما می تواند برای مبتدیان یک فکر ترسناک باشد ، خصوصاً اگر اهل فن نیستید.

اما نگران نباشید ، شما تنها نیستید. ما به صدها کاربر وردپرس کمک کرده ایم تا وردپرس خود را بهینه کنند.

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه سایت وردپرس خود را فقط با چند کلیک افزایش دهید (بدون نیاز به کدگذاری).

اگر می توانید گزینه ها را علامت بزنید و کلیک کنید ، می توانید این کار را نیز انجام دهید! سپس می توانیم به سراغ تکنیک های تسریع سایت وردپرس برویم.

1. افزونه All in One Migration را نصب کرده و از سایت خود پشتیبان تهیه کنید:

1. افزونه All in One Migration را نصب کرده و از سایت خود پشتیبان تهیه کنید:

افزونه All in One Migration

قبل از بهینه سازی (و به طور منظم!) تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود بسیار مهم است. All in One Migration یک روش ساده و موثر برای تهیه نسخه پشتیبان از کل سایت وردپرس شما شامل پایگاه داده ، پلاگین ها ، پوسته ها، بارگیری ها و موارد دیگر ارائه می دهد. اگر قصد دارید این کار را حتی به صورت آماتور یا حرفه ای شروع کنید ، قطعاً باید نسخه پشتیبان تهیه کنید!

پس از نصب افزونه ، می توانید گزینه All in One WP Migration -> Export را از پنل مدیریت انتخاب کرده و Export to File را انتخاب کرده و تمام نسخه های پشتیبان را در رایانه خود بارگیری کنید. می توانید استفاده از این افزونه را در آموزش کار با وردپرس، بیابید.

2. نصب افزونه Cache وردپرس

2. نصب افزونه Cache وردپرس

افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس است.صفحات وردپرس “پویا” هستند. این بدان معنی است که هر بار که کاربر از یک پست یا صفحه در وب سایت شما بازدید می کند ، فوراً دوباره ایجاد می شود. برای ساختن صفحات شما ، وردپرس باید فرآیندهای زیادی را برای یافتن اطلاعات لازم اجرا کند ، همه آنها را کنار هم قرار دهد و سپس آنها را به کاربران خود نشان دهد. این فرآیند شامل چندین مرحله است و در صورت بازدید همزمان چندین کاربر از سایت شما ، می تواند سرعت وب سایت شما را کند کند.

به همین دلیل توصیه می کنیم که هر سایت وردپرسی از یک افزونه caching استفاده کند. ذخیره به صفحات وردپرس شما اجازه می دهد 2 تا 5 برابر سریعتر رندر شوند.

نحوه کار: به جای اینکه هر بار کل فرآیند ارائه صفحه را طی کنید ، پلاگین caching شما پس از بارگذاری اول ، یک کپی از صفحه ایجاد می کند و سپس نسخه cached را به هر کاربر بعدی ارائه می دهد.

همانطور که در نمودارهای بالا مشاهده می کنید ، هنگامی که یک کاربر از سایت WordPress شما که با استفاده از PHP ایجاد شده است بازدید می کند .

سرور شما اطلاعات مربوط به پایگاه داده MySQL و پرونده های PHP شما را بازیابی می کند و سپس هر محتوای HTML ارائه شده را هر بار بازسازی می کند. برای کاربر ، این یک فرآیند طولانی است ، اما وقتی به جای آن از حافظه پنهان استفاده می کنید ، می توانید از مراحل زیادی صرف نظر کنید.

می توانید از پلاگین های معروف کش مانند W3 Total Cache ، WP Fastest Cache ، LiteSpeed ​​Cache ، Cache Enabler ، WP Super Cache استفاده کنید. ساده ترین و توصیه شده پلاگین WP Fastest Cache است. اگر از هاست وردپرس Godaddy استفاده می کنید ، نیازی به افزونه cache جداگانه ندارید. سرور این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.

صادقانه بگویم ، آنچه شما برای سایت متوسط ​​وردپرس خود نیاز دارید یک افزونه caching سریع است.

هشدار: به حداقل رساندن و ترکیب HTML / CSS / JavaScript ممکن است عملکرد وب سایت شما را خراب کند. شما باید این کار را با دقت انجام دهید.

هشدار 2: توجه داشته باشید که اگر سایت شما یک سایت تجارت الکترونیکی است و می خواهید سرعت Woocommerce را افزایش دهید ، باید صفحات سبد خرید ، پرداخت و حساب من را از کش کردن حذف کنید.

با این حال ، اگر سایت پیشرفته ای دارید ، ممکن است فقط ذخیره صفحه برای شما کافی نباشد. در این موارد ، شما به انواع کش پیشرفته تری نیاز خواهید داشت. حافظه پنهان پایگاه داده ، ذخیره اشیا و تغییراتی مانند memory cached اگر یک فرد فنی نباشید به عنوان یک مشکل بزرگ در انتظار شما هستند .

3. تصاویر را برای افزایش سرعت بهینه کنید

3. تصاویر را برای افزایش سرعت بهینه کنید

افزایش سرعت سایت وردپرس

تصاویر محتوای شما را غنی می کنند و به افزایش زمان صرف شده در صفحه کمک می کنند. محققان دریافته اند که با استفاده از تصاویر رنگی ، کاربران 80٪ بیشتر مطالب شما را می خوانند. اما اگر تصاویر شما بهینه نباشند ، بیشتر از کمک به شما آسیب می رسانند.در این قسمت با افزونه کاهش حجم تصاویر وردپرس آشنا خواهیم شد.

در واقع ، تصاویر غیربهینه شده یکی از مشکلات رایج در مورد سرعت است که در وب سایت های مبتدی مشاهده می کنیم. بهینه سازی تصاویر محصول در سایت های تجارت الکترونیکی نیز برای تسریع Woocommerce بسیار مهم است.

Google اکنون تصاویر را در قالب وب ارائه می دهد. این تصاویر تصاویری با کیفیت بالا و در ابعادی بسیار کمتر ارائه می دهند.

اول از همه ، آنچه برای تصاویر خود باید انجام دهید این است که قبل از بارگذاری در صفحه ، اندازه آنها را کاهش دهید. برای این فرآیند ، همچنین می توانید با استفاده از برنامه Irfan View که می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری و نصب کنید ، آن را کاهش دهید. کاربران MAC همچنین می توانند برنامه هایی مانند Gimp را رایگان بارگیری و نصب کنند تا حجم تصاویر به حداقل برسد.
اگر در حال حاضر تصاویر غیر فشرده شده ای در سایت خود بارگیری کرده اید ، چه می کنید؟ پس باید از یک افزونه بهینه سازی تصویر wordpress استفاده کنید. شما می توانید نسخه های پولی یا رایگان Shortpixel Imagify ، Wp Smush ، EWWW Image Optimizer ، CW Image Optimizer ، Kraken و Imsanity را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

حتی اگر قبل از بارگذاری تمام تصاویر خود ، فرآیند فشرده سازی را انجام داده باشید ، باز هم می توانید با استفاده از پلاگین های بهینه سازی تصویر وردپرس ، روند بهینه سازی تصویر را بهبود ببخشید. توصیه من در این مورد Shortpixel است.

اما توجه داشته باشید ، این پلاگین ها یک هیولای CPU هستند. توصیه من این است که فرآیند بهینه سازی تصویر را در ساعاتی که کمترین بازدید و یا فکر می کنید سرور میزبان اشتراکی شما کمترین میزان استفاده از پردازنده را دارد انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی تصاویر ، می توانید مقاله بهینه سازی تصویر Google را بررسی کنید.

من همچنین می خواهم در مورد یک سایت جدید کاهش تصویر که کشف کردم برای شما صحبت کنم. در حالی که تمام این افزونه ها و برنامه ها نصب و استفاده می شوند ، این سایت به نام squoosh.app به شما امکان می دهد تصاویر خود را به صورت آنلاین کم و بارگیری کنید. من هرگز به سایتی برخورد نکرده ام که تصاویر را به این خوبی کوچک کند. آن را امتحان کنید.

4. افزونه های بهینه سازی وردپرس

4. افزونه های بهینه سازی وردپرس

یک مرحله مهم برای بهینه سازی وردپرس بهینه سازی پایگاه داده است. داده های غیرضروری زیادی وجود دارد که باعث می شود پایگاه داده به طور غیر ضروری سنگین شود. با افزایش این داده ها ، پایگاه داده شما متورم می شود و سرعت صفحه شما کاهش می یابد.

Wp-Optimize با تمیز کردن پایگاه داده شتاب شما را فراهم می کند. همچنین با انجام عملیاتی مانند حذف نسخه های قدیمی مقالات ، نظرات تأیید نشده و نظرات هرزنامه ، جداول پایگاه داده را بهینه می کند.

از بین بردن فایل های غیر ضروری
می توانید افزونه Asset CleanUp: Page Speed Booster  را نصب کرده و بارگیری پرونده های CS و JS را که در صفحات مورد نظر شما استفاده نمی شوند از فهرست CSS & JS Load Manager لغو کنید. به عنوان مثال ، شما از فرم تماس 7 استفاده می کنید و فقط صفحه تماس حاوی فرم است ، دیگر نیازی به بارگیری پرونده css و js این افزونه در صفحات دیگر نیست. من از این افزونه استفاده می کنم تا فایلی بیهوده بارگیری نشوند. همچنین می توانید فایل های مورد نظر خود را از فهرست Combine CSS & JS Files ترکیب کنید.

5. سایت وردپرس خود را به روز کنید

5. سایت وردپرس خود را به روز کنید

وردپرس به عنوان یک پروژه منبع باز که به خوبی حفظ می شود ، مرتباً به روز می شود. هر بروزرسانی علاوه بر ویژگی های جدید ، مشکلات امنیتی و اشکالات را نیز برطرف خواهد کرد. ممکن است به طور منظم تم و افزونه های وردپرس شما به روز شود. به روزرسانی تم همچنین می تواند در شتاب بخشیدن به نسخه تلفن همراه وردپرس به شما کمک کند.

6. فیلم های خود را مستقیماً در سایت خود بارگذاری نکنید

6. فیلم های خود را مستقیماً در سایت خود بارگذاری نکنید

من امیدواریم که شما فیلم ها را در سایت وردپرس خود بارگذاری نمیکنید تا بازدیدکنندکان آنرا از طریق سرور سایت شما تماشا کنند.

شما هرگز نباید این کار را انجام دهید!

این فیلم های بارگذاری شده در هاست شما پهنای باند دارند. به همین دلیل ، ممکن است توسط شرکت میزبان شما بیش از حد هزینه شود یا حتی اگر برنامه شما دارای پهنای باند “نامحدود” باشد ، سایت شما را کاملاً خاموش کنند.

همچنین ، فیلم هایی که در هاست خود بارگذاری می کنید ، بکاپ شما را بسیار افزایش می دهند و تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی وردپرس را با مشکل روبرو می کنند.

در عوض ،  شما باید از سرویس میزبانی ویدئو  مانند YouTube ، Vimeo ، DailyMotion و آپارات و غیره استفاده کنید و اجازه دهید بازدید کنندگان از این کانال ها به سایت شما بیایند. با تایپ آدرس سایت خود در زیر ویدیوهایی که در رسانه هایی مانند Youtube بارگذاری می کنید ، می توانید میزان بازدید بازدیدکنندگان خود را متنوع کنید. این یک عامل بسیار مهم برای سئو است.

وردپرس یک ویژگی تعبیه شده در ویدئو دارد. بنابراین می توانید آدرس یوتیوب ویدیوی خود را مستقیماً در پست خود کپی و پیست کنید و به صورت خودکار فیلم را جاسازی کنید.

7. از پلاگین های اسلایدر سریعتری استفاده کنید

7. از پلاگین های اسلایدر سریعتری استفاده کنید

اسلایدر یکی دیگر از عناصر رایج طراحی وب است که می تواند سرعت وب سایت شما را کم کند.

حتی اگر تصاویر شما مطابق توضیحات بالا بهینه شده باشند ، یک اسلایدر با کد ضعیف به معنای هدر رفتن تمام کار شما است. اگر می خواهید سرعت موبایل وردپرس را افزایش دهید ، اسلایدرها را طوری تنظیم کنید که در تلفن همراه نامرئی باشند. در بسیاری از صفحه های کوچک ، لغزنده ها آنطور که باید به نظر نمی رسند.

8. کدهای HTML ، CSS و JS را کوچک کنید

8. کدهای HTML ، CSS و JS را کوچک کنید

کوچک کردن کد شامل عملیاتی مانند حذف فاصله و شکاف خطوط و حذف خطوط غیر ضروری برای کاهش اندازه پرونده است. این باعث بارگذاری سریع پرونده ها می شود. ما می توانیم از برنامه های مختلفی برای کوچک کردن پرونده های HTML ، jS و CSS خود استفاده کنیم. همچنین می توانید این تنظیمات را به صورت خودکار در افزونه Autooptimize دلخواه یا در WP Fastest Cache انجام دهید.

9. افزایش سرعت سایت وردپرس در موبایل

9. افزایش سرعت سایت وردپرس در موبایل

آیا رتبه بندی سرعت دسک تاپ سایت شما زیاد است اما سرعت موبایل پایین است؟ بزرگترین دلیل این امر پرونده های جاوا اسکریپت استفاده نشده است. لطفاً افزونه هایی را که استفاده نمی کنید حذف کنید. سپس بارگیری تصاویر را با پلاگین Lazy load به تعویق بیندازید. با استفاده از این روش ، وقتی صفحه به پایین پیمایش می شود ، تصاویر به آرامی بارگیری می شوند.

البته افزایش سزعت سایت در موبایل کار آسانی نیست. Google با به روزرسانی مداوم ، بارگذاری سریعتر را می خواهد. به همین دلیل ، باید افزونه های استفاده شده کاهش یابد و پوسته های سریع  و سازگار با وردپرس و سئو انتخاب شوند.

پشتیبانی حرفه ای از برای افزایش سرعت سایت وردپرس

پشتیبانی حرفه ای از برای افزایش سرعت سایت وردپرس

انجام اقدامات فوق قطعاً باعث باز شدن سریعتر سایت وردپرس از وضعیت فعلی شما خواهد شد. با این حال ، ممکن است برای جلوتر از رقبا ، رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو و بهبود تجربه بازدید کننده ، به صفحات سریعتر نیاز داشته باشید.

علاوه بر این ، در حین انجام این روش های فنی ، ممکن است با برخی از پوسته ها و افزونه ها سردرد داشته باشید و می توانید برای جلوگیری از چنین شرایطی ، برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود از پشتیبانی ما برخوردار شوید. با تکنیک های پیشرفته بهینه سازی وردپرس ، می توانیم سایت شما را با سرعت بیشتری باز کنیم.

خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس

 • تهیه نسخه پشتیبان از سایت قبل از مراحل تسریع
 • پیکربندی پیشرفته حافظه پنهان (cache)
 • جلوگیری از حملات به سایت با استفاده از CDN و تسریع در زمان بارگذاری پرونده
 • پیکربندی هایی که باید در سمت سرور انجام شود (Apache و Nginx)
 • در صورت لزوم ، پیشنهاد سرویس دهنده های هاست بهتر
 • استفاده از ابزارهای Redis و Memcache
 • تست پلاگین های وردپرس برای سرعت و یافتن گزینه های جایگزین در صورت لزوم
 • یافتن کدهایی که باعث کند شدن قالب یا پلاگین های استفاده شده می شوند و در صورت امکان اصلاح آنها.
 • کوچک سازی کد HTML ، JS و CSS بدون خطا
 • افزایش سرعت افزونه Woocommerce
 • افزایش سرعت در موبایل

اگر هرگونه سوال وردپرس دارید در قسمت نظرات بپرسید.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *