بهترین افزونه های وردپرس

24 تا از بهترین افزونه های مورد نیاز وردپرس پس از نصب

تاریخ انتشار: 7-اردیبهشت-1400

دسته بندی: وردپرس
بهترین افزونه های مورد نیاز وردپرس

بهترین افزونه های مورد نیاز وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های وردپرس هستید تا در سال 1400  کسب و کار خود را به سطح بالاتری برسانید؟

بیش از 55000 افزونه وردپرس برای انتخاب وجود دارد. این امر یافتن پلاگین مناسب برای وب سایت خود را برای کاربران جدید بسیار دشوار می کند.

داشتن افزونه ها و ابزارهای مناسب وردپرس می تواند به شما در رونق تجارت آنلاین کمک کند. در این پست ، ما افزونه های وردپرس لازم برای وب سایت های تجاری را در سال 1400 به اشتراک گذاشته ایم.

بهترین افزونه های وردپرس

بهترین افزونه های وردپرس

1. WPfroms

1. WPfroms

بهترین افزونه های وردپرس

هر وب سایت به یک فرم تماس نیاز دارد زیرا تماس با بازدید کنندگان شما را آسان می کند. WPForms دوستانه ترین افزونه فرم تماس با وردپرس است.

این سازنده فرم آنلاین کشیدن و رها کردن شامل فرم های تماس ، فرم اشتراک ایمیل ، فرم سفارش آنلاین ، فرم پرداخت ،
به شما امکان می دهد به راحتی در چند کلیک نظر سنجی ،و اساساً انواع دیگر فرم های آنلاین را ایجاد کنید.

WPForms با تمام سیستم عامل های محبوب بازاریابی و پرداخت ادغام می شود ، بنابراین می توانید در کمتر از 5 دقیقه فرم های قدرتمندی ایجاد کنید.

حتی گزینه هایی برای ایجاد فرم ثبت نام سفارشی وردپرس و صفحه ورود به سیستم به شما کمک می کند.

2. MonsterInsights

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. به شما امکان می دهد “به درستی” وب سایت خود را با Google Analytics پیوند دهید. بنابراین می توانید دقیقاً نحوه پیدا کردن و استفاده کاربران از وب سایت شما را مشاهده کنید.

بهترین قسمت این است که تمام آمارهای مهمی را که در داشبورد وردپرس شما اهمیت دارند نشان می دهد.

MonsterInsights توسط بیش از 2 میلیون وب سایت استفاده می شود.

MonsterInsights دارای یک نسخه رایگان است ، اما قدرت واقعی تنها زمانی فعال می شود که به نسخه برتر ارتقا دهید.

3. Yoast SEO

3. Yoast SEO

بهترین افزونه های مورد نیاز وردپرس

سئو به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان بیشتری را از موتورهای جستجو به وب سایت خود جذب کنید. در حالی که وردپرس برای SEO مناسب است ، کارهای بیشتری می توانید انجام دهید تا با استفاده از بهترین روش های جستجوگرها ، بازدید سایت خود را افزایش دهید.

Yoast SEO یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس در تمام دوران ها است. از میان تمام افزونه های سئو وردپرس ، Yoast جامع ترین راه حل را با تمام ویژگی ها و ابزارهایی که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید ، ارائه می دهد.

به شما کمک می کند تا برچسب های متا اضافه کنید ، نقشه سایت ایجاد کنید ، سایت خود را به Google Search Console متصل کنید ، برای رسانه های اجتماعی بهینه سازی کنید و موارد دیگر.

Yoast دارای یک ویژگی قدرتمند Redirect است که به شما امکان می دهد به راحتی تغییر مسیر 301 را که بسیار مفید هستند ایجاد کنید. همچنین تغییر URL ها را شناسایی کرده و هدایت های خودکار را ایجاد می کند بنابراین هیچ لینک شکسته ای در وب سایت شما وجود ندارد.

4. Constant Contact

4. Constant Contact

Constant Contact

ایمیل موثرترین و مطمئن ترین ابزار بازاریابی است که به عنوان یک صاحب مشاغل در اختیار شماست. این ارتباط شما را با کاربران خود حتی پس از ترک وب سایت شما حفظ می کند. به همین دلیل ما به هر صاحب مشاغل توصیه می کنیم شروع به ساختن لیست ایمیل کنند.

Constant Contact یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات ایمیل مارکتینگ در جهان است.

سیستم عامل آنها به شما امکان می دهد یک لیست ایمیل ایجاد کنید و برای مشترکین خود خبرنامه های الکترونیکی زیبایی ارسال کنید.

این افزونه یک تنظیم سریع و آسان برای کاربران غیر فنی ارائه می دهد. همچنین با پلاگین های معروف مانند OptinMonster برای وردپرس و WPForms به خوبی کار می کند.

5. OptinMonster

5. OptinMonster

OptinMonster محبوب ترین نرم افزار بهینه سازی نرخ تبدیل در بازار است. به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت رها شده را به مشترکان و مشتریان ایمیل تبدیل کنید.

این افزونه و برنامه وردپرس به شما کمک می کند تا به سرعت مشترکان ایمیل بیشتری دریافت کنید.

OptinMonster با فرم های تعویض از پیش ساخته شده از همراه است که می توانید به راحتی با سازندگان کشیدن و رها کردن آنها را شخصی سازی کنید. ویژگی های قدرتمند هدف یابی تبلیغات نمایشی به شما امکان می دهد کمپین ها را برای هر کاربر سفارشی کنید تا بتوانید پیام درست را در زمان مناسب نشان دهید.

این یک راه حل مناسب برای وبلاگ نویسان ، وب سایت های تجاری و وب سایت های تجارت الکترونیکی است. اصولاً اگر می خواهید از ترافیک وب سایت خود درآمد بیشتری کسب کنید ، به OptinMonster نیاز دارید.

6. Sucuri

6. Sucuri

Sucuri

امنیت باید در اولویت اصلی همه صاحبان مشاغل آنلاین باشد. Sucuri یک افزونه امنیتی وردپرس و فایروال برنامه وب ارائه می دهد که احتمالاً یکی از بهترین محافظانی است که می توانید برای سایت خود داشته باشید.

آنها سایت شما را در برابر DDoS ، تهدیدات بدافزار ، حملات XSS ، حملات بی رحمانه و اصولاً انواع دیگر حملات کنترل و محافظت می کنند. اگر فایروال در وب سایت خود ندارید ، امروز باید یک فایروال اضافه کنید.

Sucuri به ما کمک می کند تا ماهانه صدها هزار حمله به WPBeginner را متوقف کنیم.

7. UpdraftPlus

7. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus محبوب ترین افزونه پشتیبان گیری از وردپرس در بازار است. به شما امکان می دهد پشتیبان گیری خودکار را انجام داده و به صورت ایمن در مکانی از راه دور مانند Google Drive ، Dropbox ، S3 ، Rackspace ، FTP ، ایمیل و موارد دیگر ذخیره کنید.

همچنین بازیابی وب سایت از نسخه پشتیبان بسیار آسان است. افزونه های اصلی آنها رایگان است ، اما آنها یک برنامه پرداخت شده با ویژگی های اضافی و اولویت  پشتیبانی دارند.

8. WP Rocket

8. WP Rocket

WP Rocket

WP Rocket بهترین افزونه کش وردپرس در بازار است. به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه مهارت فنی ، سرعت و عملکرد وب سایت وردپرس خود را فوراً بهبود ببخشید.

تنظیمات توصیه شده حافظه پنهان وردپرس مانند فشرده سازی gzip ، حافظه پنهان صفحه و بارگیری حافظه پنهان را به طور خودکار روشن می کند. همچنین می توانید ویژگی های اختیاری مانند بارگیری تنبل تصاویر ، پشتیبانی CDN ، پیش خواندن DNS ، کوچک سازی و موارد دیگر را فعال کنید تا زمان بارگذاری صفحه بیشتر بهبود یابد.

از همه مهمتر ، WP Rocket انتظار ندارد کسی بخواهد صفحه را ذخیره کند. این حافظه پنهان وب سایت شما را به طور خودکار اسکن می کند و عملکرد فوری را افزایش می دهد.

WP Rocket همچنین یک سرویس بهینه سازی تصویر رایگان Imagify را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تصاویر وب سایت خود را حتی بهینه کنید.

این ساده ترین و مبتدی ترین افزونه caching دوستانه است.

9. Beaver Builder

9. Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder بهترین سازنده کشیدن و رها کردن صفحه برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا بدون نوشتن هیچ کدی ، به راحتی طراحی وب سایت خود را سفارشی کرده و صفحه آرایی سفارشی ایجاد کنید.

صاحبان مشاغل این کار را دوست دارند زیرا به آنها امکان می دهد صفحات فرود کاملاً سفارشی را بدون نیاز به استخدام توسعه دهنده در عرض چند دقیقه ایجاد کنند.

10. MemberPress

10. MemberPress

MemberPress

MemberPress به شما امکان می دهد با استفاده از وردپرس شبکه های آنلاین و سایت های عضویت ایجاد کنید. این بهترین افزونه عضویت وردپرس در بازار است.

شما می توانید طبق برنامه های اشتراک خود ، اشتراکی ایجاد کنید و محتوا را به کاربران محدود کنید. این با تمام راه حل های پرداخت محبوب و فروشگاه های آنلاین WooCommerce به خوبی کار می کند.

11. RafflePress

11. RafflePress

RafflePress

RafflePress بهترین افزونه هدیه وردپرس در بازار است. این به شما امکان می دهد فوراً بازدید وب سایت خود را افزایش دهید ، دنبال کنندگان بیشتری در شبکه های اجتماعی بدست آورید و با هدایا و مسابقات ویروسی به مشترکان ایمیل برسید.

RafflePress با سازنده هدایای آسان کشیدن و رها کردن همراه با الگوهای ثابت شده هدیه ارائه می شود که می توانید برای ایجاد هدیه ای که توجه بازدیدکنندگان را جلب می کند استفاده کنید.

بازدید کنندگان وب سایت باید از آدرس های ایمیل خود برای ورود به بسته بندی هدیه استفاده کنند. این به شما کمک می کند مشترکان بیشتری برای خبرنامه ایمیل خود تهیه کنید.

رافل پرس کاربران را تشویق می کند تا پروفایل های اجتماعی شما را دنبال کرده و با دوستانشان هدیه به اشتراک بگذارند تا تعداد بیشتری ورودی به این مسابقه بدست آورند. این به شما کمک می کند تا تعامل در شبکه های اجتماعی را افزایش دهید.

به راحتی می توانید پروفایل های اجتماعی ، افزونه های فرم وردپرس و همه سیستم عامل های معروف بازاریابی و CRM خود را پیوند دهید.

12. CSS Hero

12. CSS Hero

CSS Hero

پوسته های وردپرس برای ظاهر بصری وب سایت شما به CSS متکی هستند. اگر می خواهید پوسته خود را سفارشی کنید ، باید CSS را یاد بگیرید. این می تواند برای صاحب مشاغل وقت گیر باشد.

CSS Hero یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد بدون نوشتن یک خط کد ، هر تم وردپرس را شخصی سازی کنید.

این یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن مانند BeaverBuilder نیست این افزونه به شما کمک می کند طرح بندی های سفارشی ایجاد کنید. درعوض ، به شما کمک می کند هر قالب WordPress موجود در بازار را متناسب با نیازهای خود در عرض چند دقیقه تنظیم کنید.

13. SeedProd

13. SeedProd

SeedProd

SeedProd بهترین حالت نگهداری وردپرس و افزونه صفحه است که به شما کمک می کند حتی در مواقعی که وب سایت شما به زودی در دسترس نباشد ، سرنخ های خود را جمع آوری کرده و پیروان خود را رشد دهید.

اگر سایت شما در دست ساخت است ، می توانید برگه به زودی سایت خود برای ایجاد صفحات فرود زیبا استفاده کنید. این برنامه شامل ویژگی هایی مانند ادغام با خدمات بازاریابی ایمیل شما ، تایمر شمارش معکوس ، ادغام شبکه های اجتماعی و ده ها قالب برای انتخاب است.

14. LearnDash

14. LearnDash

LearnDash

LearnDash بهترین افزونه WordPress LMS برای ایجاد و فروش دوره های آنلاین از وب سایت وردپرس شما است. این یک سازنده دوره کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد به سرعت سخنرانی ها ، آزمونها و تکالیف را برای ایجاد دوره خود اضافه کنید.

15. SEMRush

15. SEMRush

SEMRush

SEMRush یک ابزار بازاریابی برای متخصصان بازاریابی دیجیتال و صاحبان مشاغل است. این ابزار دارای ابزارهای قدرتمندی است که به شما در بهبود SEO ، استراتژی ترافیک پولی ، رسانه های اجتماعی و محتوای و استراتژی روابط عمومی کمک می کند.

همچنین به شما کمک می کند هوش رقابتی نسبت به رقبا جمع کنید تا بتوانید از آنها پیشی بگیرید و بر صنعت خود تسلط پیدا کنید.

این به شما کمک می کند تا تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، حسابرسی بک لینک ، ردیابی وعده های تجاری ، ردیابی رقبا ، کشف بهترین پست ها و صفحات با عملکرد در شبکه های اجتماعی ، تجزیه و تحلیل استراتژی تبلیغات و موارد دیگر

این پاراگرافهای کوتاه برای توصیف قدرت واقعی SEMRush کافی نیستند. این یک ابزار ضروری برای صاحبان مشاغل جدی است.

17. LiveChat

17. LiveChat

LiveChat

LiveChat Inc بهترین نرم افزار پشتیبانی از چت زنده برای مشاغل و وب سایت های تجارت الکترونیکی است. استفاده از آن بسیار آسان است و به شما امکان می دهد به سرعت چت زنده را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

این گزینه گزینه های سفارشی سازی زیادی دارد و همراه با یک برنامه تلفن همراه است تا بتوانید پشتیبانی در زمان واقعی ارائه دهید.

این برنامه با نرم افزار پشتیبانی موجود ، CRM ، ایمیل مارکتینگ و سایر ابزارهای شما ادغام می شود. از همه مهمتر ، سریع بارگیری می شود و تجربه کاربری فوق العاده ای را ارائه می دهد.

18. Pretty Links Pro

Pretty Links Pro

Pretty Links Pro یکی از بهترین افزونه های مدیریت لینک برای وردپرس است. این باعث می شود لینک های وابسته شما برای به اشتراک گذاری کوتاه و به یاد ماندنی باشد در حالی که به شما امکان می دهد به راحتی پیوندهای وابسته خود را مدیریت کنید.

این ابزار ایده آل برای بازاریاب های وابسته ، پادکست ها ، صاحبان مشاغل و سایر افرادی است که می خواهند به راحتی URL های کوتاه در وردپرس ایجاد کنند.

19. Shared Counts

19. Shared Counts

sharing

Shared Counts بهترین افزونه رسانه های اجتماعی وردپرس است که به شما امکان می دهد به راحتی دکمه های زیبای اشتراک اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید.

این همچنین تعداد اشتراکاتی را نشان می دهد که به شما کمک می کند آمار اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید.

در حالی که بسیاری از راه حل های پرداختی در دسترس است ، این پلاگین رایگان همه آنها را در کیفیت کد و عملکرد شکست می دهد.

20. WP Mail SMTP

20. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

وردپرس برای ارسال ایمیل به طور پیش فرض از قابلیت نامه PHP استفاده می کند. مشکل این است که شرکتهای میزبان وردپرس این ویژگی را به درستی راه اندازی نکرده اند یا برای جلوگیری از سو استفاده از آن جلوگیری می کنند

این اساساً به این معنی است که شما و کاربرانتان ممکن است نتوانید اعلان های مهم ایمیل را از سایت وردپرس خود دریافت کنید.

WP Mail SMTP با ارسال ایمیل های وردپرس با استفاده از سرور ایمیل مناسب SMTP این مشکل را برطرف می کند.

21. Insert Headers and Footers

21. Insert Headers and Footers

Insert Headers and Footers

هنگام مدیریت سایت وردپرس خود ، گاهی اوقات باید ، اسکریپت های جدیدی را برای هدف گیری مجدد تبلیغات خود اضافه کنید. شاید لازم باشد قطعه کد را به هدر یا پاورقی وردپرس خود اضافه کنید.

افزودنه Insert Headers and Footers به شما امکان می دهد بدون ویرایش پرونده های تم ، قطعه کد را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

22. WPML

22. WPML

wpml

به طور پیش فرض ، وردپرس به شما اجازه نمی دهد به راحتی یک وب سایت چند زبانه ایجاد کنید. این یک چالش برای مشاغلی است که مشتری های چند زبانه را در مکان های مختلف جغرافیایی دارند.

اینجا جایی است که شما به WPML نیاز خواهید داشت. این یک افزونه چند زبانه وردپرس است که به شما امکان می دهد وب سایت های چند زبانه را با وردپرس به راحتی ایجاد کنید.

استفاده از آن بسیار آسان ، سازگار با سئو است و به شما کمک می کند تا به راحتی محتوا را به زبان های مختلف ایجاد کنید.

23. WooCommerce

23. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce محبوب ترین افزونه تجارت الکترونیکی برای وردپرس است که بیش از 4 میلیون وب سایت از آن استفاده می کنند.

همراه با تمام ویژگی های قدرتمندی که برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید.

طی چند سال گذشته ، ووکامرس خود را به عنوان غالب ترین افزونه تجارت الکترونیکی برای وردپرس ثابت کرده است. اکنون یک اکوسیستم WooCommerce با میزبانی سفارشی WooCommerce ، تم های WooCommerce و پلاگین های WooCommerce وجود دارد.

24. Nextiva

24. Nextiva

nextiva

Nextiva از نظر ویژگی ها و سهولت استفاده بهترین سرویس تلفن تجاری است. به شما امکان می دهد شماره تلفن مشاغل همراه با ارسال تماس پیشرفته برای وب سایت خود ، تماس های داخلی نامحدود رایگان ، پست صوتی به ایمیل یا پیامک ، نمابر آنلاین و سایر موارد را دریافت کنید.

بهترین قسمت این است که شما می توانید مستقیماً از طریق شماره تلفن مشاغل خود با تلفن همراه خود تماس بگیرید که برای مشاغل کوچک بسیار مناسب است. همچنین می توانید ساعات کار را تعیین کنید تا در تعطیلات یا خارج از وقت اداری مزاحم نشوند.

سیستم عامل آنها همچنین CRM ، گفتگوی زنده ، نظرسنجی آنلاین و سایر ویژگی های ارتباطی را ارائه می دهد. شما می توانید همه چیز را در یک پنل مدیریتی مبتنی بر وب ساده مدیریت کنید که به راحتی برای صاحبان مشاغل کوچک امکان مدیریت همه چیز مانند یک حرفه ای را فراهم می کند.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *