وبلاگ

وردپرس

سئو وردپرس

اگر می خواهید یک وب سایت بسازید، حتما به این موضوع برخورد کرده اید که سایت هایی با وردپرس ساخته شده اند. سیستم وردپرس توسط بسیاری از سایت ها در اینترنت استفاده می شود. 4 سایت از 10 سایت توسط سیستم وردپرس طراحی شده اند. پس چرا اینقدر ترجیح داده می شود؟ البته به این […]

0 ژانویه 22, 2022
سئو

سئو در سال 2022: چه چیزی در انتظار ما است؟

در این محتوا، روندهای سال جدید موتور جستجوی گوگل و آنچه در سئو در سال 2022 در انتظار ما است را مورد بحث قرار می دهم. من قبلاً برنامه ریزی خود را با شروع سازگاری با این روندها و سیگنال ها انجام داده ام.

1 دسامبر 31, 2021
سئو

WEBP در مقابل AVIF کدام باید استفاده شود؟

هنگام مدیریت یک وب سایت باید به نکات زیادی توجه کرد. زیرا تنها از این طریق می توانید به موفقیتی که در وب سایت خود در نظر دارید دست یابید. به عنوان مثال؛ شما باید استراتژی های بهبود عملکرد را که به عنوان سئو فنی نیز شناخته می شود، پیاده سازی کنید و وب سایت خود را سریع کنید.

0 دسامبر 22, 2021
لاراول

استفاده از UUID با LARAVEL 8

لاراول از اعداد صحیح افزایش دهنده خودکار به عنوان کلید اصلی پایگاه داده استفاده می کند مگر اینکه طور دیگری مشخص شده باشد. این یک راه حل ساده و مؤثر است که معمولاً نیاز را برآورده می کند. اما اگر کمی امنیت بیشتری لازم باشد، می‌توانیم اعداد صحیح افزایش خودکار را با UUID جایگزین کنیم.

0 دسامبر 20, 2021
جاوا اسکریپت

INERTIA.JS چیست؟

رویکرد اساسی در SPA که به عنوان مخفف برنامه تک صفحه ای استفاده می شود. این است که بسته html، CSS و جاوا اسکریپت را با یک بار دانلود به کاربر ارائه دهد و جریان داده ای را که در استفاده مورد نیاز خواهد بود، از سرور در صورت نیاز، در پس زمینه انجام دهد.

0 دسامبر 9, 2021
داکر

داکر چیست؟ – مروری بر داکر

Docker از آنجا که روی هسته linux کار می کند ، به یک سیستم عامل مبتنی بر linux نیاز دارد. اگر docker را روی Mac و Windows نصب کنید ، docker یک سرور مجازی راه اندازی کرده و خود را بر روی آن اجرا می کند. به همین دلیل نمی توانیم به برخی از پرونده ها در docker دسترسی پیدا کنیم.

0 دسامبر 8, 2021
لینوکس

لینوکس چیست و تاریخچه و توزیع های آن چیست؟

در این مقاله ، شما یاد خواهید گرفت که لینوکس چیست ، لینوکس چگونه بوجود آمده ، توزیع لینوکس چیست و سایر اطلاعات مهم در مورد لینوکس. برای این منظور باید برگردیم تا برخی از مشکلات گذشته را درک کنیم.

0 می 2, 2021
سئو

چگونه یک فایل Robots.txt ایجاد کنیم؟

وقتی ربات های موتور جستجو به جستجوی هر وب سایتی می پردازند ، ابتدا به دنبال فایل robots.txt می گردند. به همین دلیل ، دارندگان وب سایت باید پاسخ این سوال را که “robots txt چیست” و الگوهای دستوری که باید در پرونده نوشته شود ، به روشنی بدانند.

0 می 1, 2021
سرور

مقایسه Nginx با Apache از کدام یک باید استفاده کنید؟

برای ارائه یک تجربه کاربری خوب در وب سایت خود ، باید مطمئن شوید که سرورهای شما سریع هستند. به همین دلیل ، برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. معروف ترین آنها Nginx و Apache هستند.

0 می 1, 2021
جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت را از کجا شروع کنیم؟

قبل از مراجعه به منابع یادگیری جاوا اسکریپت و ثبت نام در یک آموزش جاوا اسکریپت برای مبتدیان ، باید بنشینید و به دقت فکر کنید که آیا می خواهید برنامه نویسی یاد بگیرید. زبانهای مختلف برنامه نویسی کاربردهای متفاوتی دارند.

0 آوریل 30, 2021

منو

شبکه های اجتماعی